Soubor:STEIN, August - Modlitby pro všední dny a svátky.djvu

Z Wikizdrojů, volně dostupné knihovny
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Odkaz na úvodní stránku
Jít na stranu


Původní soubor(2 479 × 3 508 pixelů, velikost souboru: 2,59 MB, MIME typ: image/vnd.djvu, 19 stránek)

Tento soubor pochází z Wikimedia Commons a mohou ho používat ostatní projekty. Níže jsou zobrazeny informace, které obsahuje jeho tamější stránka s popisem souboru.

Popis

Modlitby pro všední dny a svátky doma a v synagoze   (Wikidata search (Cirrus search) Wikidata query (SPARQL)  Create new Wikidata item based on this file)
Autor
August Stein
Modlitby pro všední dny a svátky doma a v synagoze
Začátek této knihy
Název
Modlitby pro všední dny a svátky doma a v synagoze
Vydavatel
Jakob B. Brandeis
Tisk
A. Haas
Popis
Čeština: židovská modlitební kniha v češtině
Jazyk čeština
Datum vydání 1899
publication_date QS:P577,+1899-00-00T00:00:00Z/9
Místo vydání Praha
Zdroj National Library of the Czech Republic
Svolení
(Užití tohoto souboru)
Tento obrázek je volným dílem, protože se jedná jen o mechanický sken či fotokopii originálu volného díla anebo se jedná o dílo, jež se evidentně takovému skenu či fotokopii podobá natolik, že nemůže požívat ochrany autorského práva. Originál samotný je volným dílem z následujícího důvodu:
Public domain

Autor zemřel v roce 1937, takže toto dílo je volné také v zemích, jejichž právní řád chrání majetková autorská práva po dobu života autora a 80 let po jeho smrti.


Toto dílo je ve Spojených státech amerických dílem volným (public domain), protože tam bylo registrováno u U.S. Copyright Office nebo zveřejněno před 1. lednem 1926.


This tag is designed for use where there may be a need to assert that any enhancements (eg brightness, contrast, colour-matching, sharpening) are in themselves insufficiently creative to generate a new copyright. It can be used where it is unknown whether any enhancements have been made, as well as when the enhancements are clear but insufficient. For known raw unenhanced scans you can use an appropriate {{PD-old}} tag instead. For usage, see Commons:When to use the PD-scan tag.


Dialog-warning.svg
Note: This tag applies to scans and photocopies only. For photographs of public domain originals taken from afar, {{PD-Art}} may be applicable. See Commons:When to use the PD-Art tag.

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná18. 2. 2018, 23:27Náhled verze z 18. 2. 2018, 23:272 479 × 3 508, 19 stránek (2,59 MB)ShlomoUser created page with UploadWizard

Tento soubor používá následujících 35 stránek:

Globální využití souboru

Tento soubor využívají následující wiki: