Diskuse s uživatelem:Wesalius: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Nová sekce →‎Index
(Nová sekce →‎Index)
 
Ano, to si dovedu představit - ani to nemusím číst. Styl diskuse těchto lidí a jejich činnost znám z jiných projektů a je to všude velmi podobné. Jsou velmi otevření, příjemní, jsou schopni se dohodnout. Správce(ci) jsou rádi, když mohou pomoci lidem jako vy a prokázat službu. Přesně tak jak to má být:-)--[[Uživatel:Juandev|Juandev]] ([[Diskuse s uživatelem:Juandev|diskuse]]) 7. 2. 2015, 09:50 (UTC)
 
== Index ==
 
Gratuluji k úspěšně vytvořené indexové stránce. Spáchal jsem tam pár [[Speciální:Diff/115198|drobných úprav]], ale jinak jste si s tím navzdory značně nedokonalé nápovědě poradil výtečně - nakolik to mohu posuzovat, protože sám jsem na tomto poli vlastně taky začátečník...
 
Jen si nejsem jist, zda má smysl uvádět ty prázdné stránky se stylem "empty" - po pravdě jsem sám dosud nevěděl, jak se vlastně takové stránky zobrazí. Předpokládám, že jejich uvedení ničemu neškodí, ovšem sám jsem v mnou tvořených indexech takové stránky vynechával. Možná časem, až si to všichni trochu líp osaháme a ozkoušíme, můžeme zkusit domluvit nějaký "doporučený postup" a zahrnout ho do nápovědy.--[[Uživatel:Shlomo|Shlomo]] ([[Diskuse s uživatelem:Shlomo|diskuse]]) 21. 12. 2015, 18:34 (UTC)
17 277

editací

Navigační menu