Uživatel:Sapfan

Z Wikizdrojů, volně dostupné knihovny
Přejít na: navigace, hledání
Golden wikiglobe.png

Jmenuji se Jan Pešula, na Wikizdrojích jsem byl aktivní zhruba od prosince 2006 do července 2009. Po 1. lednu 2009 (den, kdy se uvolnilo dílo Jana Vilímka) se můj hlavní zájem přesunul na českou Wikipedii, od 27. února 2011 přispívám střídavě na několika projektech. Dlouhodobě býval můj podíl na textech ve Wikizdrojích cca 10 %, ale postupem času se snižuje. ⇒ více…

Víte, že:

Víte také

To vše je jen malý výběr z 8676 textů (stav k 17.04.2009), které na Vás čekají na Wikizdrojích. Věřím, že se brzy přesvědčíte, že stará literatura není nudná a že díky tomuto a jiným podobným projektům může široký okruh čtenářů čerpat umělecké zážitky zadarmo z pohodlí obývacího pokoje nebo kanceláře. Pokud objevíte ve Vaší knihovně něco zajímavého, co tu ještě nemáme a s čím byste se rád podělil s ostatními (z děl autorů zemřelých nejpozději v roce 1938), rádi uvítáme i Váš příspěvek.

Koho zajímají žebříčky popularity a chtěl by vědět, o které texty měli čtenáři tohoto serveru v minulých měsících největší zájem, může se podívat na neoficiální statistiky.

- - -

Děkuji -jkb- za zlatý glóbus k 2000. příspěvku na Wikisource 30.4.2007 - beru to jako ocenění všech, kdo sem přede mnou přispěli svým větším či menším dílem.

Přeji celému projektu hodně zdaru a pokud vás zajímá víc, můzete se podívat na moje osobní stránky.

Moje stránka na anglické Wikipedii, kde jsem psal články do března 2007

Galerie volně šiřitelných obrázků (vlastních i cizích), které jsem dosud nahrál na Commons.