Diskuse s uživatelem:88.146.207.2

Z Wikizdrojů, volně dostupné knihovny
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zravím. Wikisource je sbírka (knihovna) volných textů, do které může přispívat každý. Pokud máte pocit, že zde chybí některý autentický historický dokument a máte jej k dispozici (v případě cizojazyčného dokumentu jeho překlad), můžete stránku s ním přidat. Jenom si, prosím, předtím přečtěte stránku Wikisource:Autorské právo, protože jen dokumenty, jejichž autorskoprávní ochrana vypršela nebo byly publikovány pod svobodnou licencí, můžeme do Wikisource přijmout – u historických dokumentů původně v jiném než českém jazyce mohou být problémy s jejich překlady.

Komenského text Jan Hus a Jeroným Pražský, s jinými některými mučedlníky byl převzat z jiného internetového zdroje. Pokud je v něm něco špatně – máte například tiskem vydanou verzi, kde je to jinak – nebojte se to opravit a v infoboxu uvést konkrétní zdroj (vydání, rok, strana). Připomínky k textům se nevkládají do textu samotného, ale na diskusní stránku, kam jsem je přemístil.

Děkuji za pozornost, a pokud s námi chcete spolupracovat (v tom případě doporučuji se zaregistrovat), přeji hodně zdaru! --Milda 07:54, 22. 1. 2007 (UTC)

Vítejte na této diskusní stránce

Zahájit diskusi