Diskuse s uživatelem:Zirland

Z Wikizdrojů, volně dostupné knihovny
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Nazdar - tak jednak: vítej zde. Potom: k té scholastice jsem Ti odpověděl na mé stránce - jistě jsi již četl. A za třetí: můžeš se podívat na První slovanská legenda o knížeti Václavu, našel jsem Tě tam jako vkladatele; co to je? Odkad? Atd... dík, -jkb- 17:25, 30. 6. 2006 (UTC)

Nuž, tak tuto otázku ještě jednou, je taková příležitost... snad na tostačíš bez hafíka. -jkb- 20:00, 24. 8. 2006 (UTC)

Jmenné prostory[editovat]

Nazdar. Říkals onehdá, že nám tu prý schází nějaké jmenné prostory. Mohl bys prozradit, na jaké wikisource se nějaké další jmenné prostory nacházejí? Já prošel pár subdomén, a nenašel nic co bychom neměli tady. Jedinou výjimkou se zdá být en.source, kde je skutečně Author, Portal a Page, ale pak jsou nekompatibilní ke všem ostatním doménám. -jkb- 11:41, 28. 9. 2006 (UTC)

  • italská: Autore
  • francouzská: Page
  • latinská: Scriptor
  • nizozemská: Hoofdportaal
  • portugalská: Portal, Autor, Galeria
  • anglická: Portal, Author, Page

--Zirland 20:56, 30. 9. 2006 (UTC)

Dík za námahu. Z toho ovšem vyplývá, že prozatím neudělám asi nic. Kompatibilní ke všem Wikisourcím být prostě nemohu, každý si to dělá jak chce. Jmenný prostor Autor jsem pro sebe zamítnul už na začátku – jednak mne rušilo, že před každým autorem stojí Autor, jako by to ani nepatřilo k hlavním textům, a pak jsme to tu vyřešili jak si myslím velmi dobrou kategorizací. Portály – no to vážně nevím, prozatím není nic a když později, tak jich bude stále málo a mohou zůstat v prostoru Wikisource. Navíc o tom zatím nechci přemýšlet (ani k čemu by nám byl prostor Page), na řešení tu čeká víc věcí. Protože ať udělám co udělám, pro Tvého bota bude cs.source stejně jiná než skoro každá jiná, tak si myslím že zatím ničehož nic. - ?. -jkb- 17:06, 1. 10. 2006 (UTC)

opět něco pro hafíka[editovat]

Zdravím. Rád bych vymýtil další relikty minulosti, tentokrát by šlo o výměnu infoboxů, tedy vyměnit jednu šablonu a nahradit ji jinou, přičemž by se exitující záznamy u parametrů přenést do nové šablony. Pokud to je technicky možné, udělám podrobnější specifikaci. Čau Honza -jkb- 12:54, 11. 10. 2006 (UTC)

výměna šablon[editovat]

Zdravím, ještě se asi ozvu na IRC, ale nevím kdy, takže prosím Tě viz Wikisource:Technická pomoc, výměna šablon. Dík, -jkb- 15:19, 20. 10. 2006 (UTC)

příznak[editovat]

Zdravím. Přemýšlím o tom již delší dobu a v posledních dnech jsem prodiskutoval s Mildou, že změníme politiku botů v tom smyslu, že průběžně žádný příznak bota udělen nebude. Normální robotický proboz tu stejnak není oproti wiki. Na ty dvě interwiki za uherský rok, co tu stejnak dělá povětšinou jen bot User:Zumq z en.source, se rád v RC podívám. A při jednorázových akcích, které by zaneprázdnily RC, se příznak bota jednoduše přechodně udělí, tech akcí je stejně půl za třičtvrtě roku. Usnadní nám to práci, že budem klidněji spát a nebudem muset se dívat, jestli někdo někomu ukradl heslo a tak. Jak říkám, příznak bude udělen vždy a na potřebnou dobu. Tak s pozdravem, -jkb- 14:03, 21. 7. 2007 (UTC)

Hlasování[editovat]

Nazdar. Obávám se, že to budu muset připsat zmírnění mých aktivit na různých doménách (menší understatement jistě neuškodí), že jsem o Tvé žádosti na metě skutečně nevěděl. Dnes ráno jsem náhodně příslušné našel s poznámkou, že hlasování před nějakou tou hodinou skončilo. To mne mrzí nejen všeobecně, ale i poté co jsem zběžně přelétl všechny tam odevzdané hlasy. Počítej se mnou příště - dej ale napřed zavčas vědět, pokud nebudeš přetížen :). -jkb- 12:07, 17. 12. 2007 (UTC).