Diskuse s uživatelem:Sveter

Z Wikizdrojů, volně dostupné knihovny
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zdravím a vítám zde na české Wikisourci a dík za první příspěvek. K němu: přirozeně vycházím z toho, že se jedná o PD, ovšem i tak a nehledě na PD potřebujeme uvedení zdroje, odkad to je převzato (link ap.). A snad údaj, kdo to podepsal (pokud jsem se díval na správnou televizi, tak Rice a český MZV). Stránku pak doupravíme. Dík, s přádním zdaru při dalších editacích, -jkb- 15:40, 9. 7. 2008 (UTC)

Založení stránky 09.02.09[editovat]

Musel jsem bohužel smazat tuto Vaši editaci, která ve shrnutí obsahovala hrubou urážku státních orgánů, kterým je lépe se vyhnout. Založte stránku prosím ještě jednou normálním způsobem. Pro jistotu ukládám zdrojový kód celého textu Sněmovní tisk 443, novela z. o trestním řízení soudním (trestní řád) na Vaší podstránce Uživatel:Sveter/smazaný text. Zdravím, -jkb- 9. 2. 2009, 15:10 (UTC)

Dokumenty v PDF[editovat]

Zdravím. Proč jste nenahrál PDF soubory na Commons? Bez textu v obvyklém formátu Wiki je jejich užitečnost na Wikisource minimální, naopak na Commons by mohly být, pokud jsou to volně šířitelné dokumenty, využívány i jinými projekty. --Milda 17. 3. 2009, 19:36 (UTC)

Zdravím, nad jejich nahráním na commons jsem uvažoval. Tématicky mi ale všechny mnou nahrané pdf soubory pasovaly více na wikisource, kde se již nějaké judikáty nachází, než na commons, které jsem vždy chápal jako úložiště videa, obrázků a zvuků. Skutečnost, že jsou soubory v pdf formátu a ne jako prostý text, jsem vůbec nebral v úvahu. Každopádně by bylo nejlepší obsah dotčených PDF souborů převést do standardní textové podoby a uložit na wikisource. --Sveter 18. 3. 2009, 14:59 (UTC)