Diskuse s uživatelem:RuM

Z Wikizdrojů, volně dostupné knihovny
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Nazdar, tak vítám, včera přislíbeno a dnes uz tu... Hned s tebou budu řešit autorská práva :-) (no ne hned, někdy...). Vítám tedy, zdar, -jkb- 13:50, 15. 4. 2006 (UTC)

No přilákalo mě hlášení Vandalfightera, že tu někdo edituje. No teď už jsi ve whitelistu, takže Tvé editace dál kontrolovat nebudu. :) --RuM 17:01, 15. 4. 2006 (UTC)

Při nějaký příležitosti si nechám vysvětlit, jak toho vadlaského bojovníka si mohu nainštlovat...

Nápověda autorská práva[editovat]

Bohužel se autorská práva pro wikisource trchu liší, takže si to dávám dohromady j jiných wikisource. Zatím hotov nejsem, nechal bych si to pak rád trochu prohlédnout, aby tam nebyly seky. Dnes snad ale následující: mám tam sekci o dokumentech, které jsou automaticky PD, chtěl bych tam dát návod/seznam takových, kde to je vždy, prozatím mne napadly úřední texty co byly ve sborníku. Jistě toho bude víc (tedy nejen texty jako autor zemřel + 70), nevím např., jak je to s texty z Bible, z církevních zpěvníků co jsou rozhozeny po kostelech, no a jistě i další. Kdyby tě neco napadlo, nemusíš vůbec ani formulovat, dej mi vědět co a jak, já to tam mohu dát pak sám. Zatím mnoho eggů vajíček, -jkb- 16:10, 16. 4. 2006 (UTC)