Diskuse s uživatelem:Brouzdej~cswikisource

Z Wikizdrojů, volně dostupné knihovny
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Nazdar a vítám na Wikisource - šablonu na to nemáme a ani nevím budeme-li mít... Dík též na první příspěvek. Několik poznámek:

  • aby byl článek počítán jako článek, a pokud se někdo zde ještě nevyzná, stačí dát dolu na stránku jednoduše Kategorie:Nekategorizováno - a tím to padá, někdo si toho všimne :-)
  • zdroje jsem si zde všiml, ten vždy potřebujeme, možná vhodnější dát zdroj (když ne do infoboxu) na diskusní stránku toho kterého zákona a tak
  • konkrétně u tohoto zákona - poznámky pod časou: viz i Wikisource:Odkazy#Původní poznámky, kde doufám, že vývojáři udělají něco s mou žádostí, ale zde jde navíc o to, že ty poznámky jsou s písmenky, takže bude nutno použít ručního číslování pomocí sup (dopním pod edit. okénko).

Prozatím mnoho zdaru, -jkb- 13:02, 19. 11. 2006 (UTC)

Odpahýlnění zákona[editovat]

PF2007. Rád bych vyjasnil osud stránky Zákon o některých službách informační společnosti - pahýly zde vlastně ani nejsou naplánovány, musel bych se na to vrhnout sám... Stane se něco? Dík, -jkb- 07:48, 8. 1. 2007 (UTC)

Rád bych to dodělal, ale teď toho mám bohužel hodně. Kolik času dostanu? :) --Brouzdej 23:48, 8. 1. 2007 (UTC)

Popravdě řečeno nevím kolik času dostanete :-), nejsme na tyto situace zařízeni... Pokud se nestane vbrzku, podívám se na to asi sám. Snad jen pro příště, pokuste se vkládat již více méně hotovky, kde je snad nutno jen dodělat formátování apod., toho si všimne zde víc lidí (popř. tam pak dejte šablonu {{upravit}}). Zdravím, -jkb- 10:50, 9. 1. 2007 (UTC)

Váš účet bude přejmenován[editovat]

17. 3. 2015, 22:29 (UTC)

Přejmenováno[editovat]

19. 4. 2015, 03:21 (UTC)