Diskuse k MediaWiki:Wantedcategories-summary

Z Wikizdrojů, volně dostupné knihovny
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Stávající popis je zavádějící. Přesný popis je Seznam kategorií, které nemají založeny svou stránku nebo něco v tom smyslu. Tento popis naopak patří na MediaWiki:Uncategorizedcategories-summary. Danny B. ( diskusemail přehled příspěvků ) 18:43, 10. 1. 2007 (UTC)


Mohl bych jiste popis rozšířit, tedy kombinovat obojí. Stránka MediaWiki:Uncategorizedcategories-summary byla ale očividně vzata z oběhu, je tam poznámka

  • 23:40, 8. 1. 2007 MediaWiki default (Diskuse | příspěvky | zablokovat) maže „MediaWiki:Uncategorizedcategories-summary“ (No longer required)

(pokud vím i na cs.wiki). -jkb- 19:20, 10. 1. 2007 (UTC)

Vzata z oběhu nebyla, jednalo se pouze o optimalizaci software MediaWiki - je možno ji kdykoliv založit a použít. Také by se šiklo v obou popiscích odkázat na tu párovou stránku.
Danny B. ( diskusemail přehled příspěvků ) 00:47, 11. 1. 2007 (UTC)

Dobře, tak jsem to podle hořejších nápověd vrátil, vyplnil a jinak s tím čachroval. Pro stránku údržby připravím přehled, který se v embryonálním stádiu nachází na User:-jkb-/third, tak se tam podívej a když tak něco poznamenej (toho zákazu si nevšimej). -jkb- 12:50, 11. 1. 2007 (UTC)

Udělal jsem přes víkend trochu pokusné editace a měním tedy dnes popisky ještě jednou, a sice podle toho, jak se ty stránky skutečně chovají a co ukazují, souhrn viz Wikisource:Údržba#Speciální stránky pro kategorie (cache změny ukázala až dnes ráno). Název Chybějící kategorie, převzatý z cswiki, je dle mne zavádějící, srozumitelnější je název na dewiki (něco jako používané ale nezaložené), jediným důvodem abych to nepřejmenoval je u mne klasická snaha podržet kompatibilitu - pokud to je možné - s cswiki. -jkb- 12:58, 16. 1. 2007 (UTC)