Diskuse k MediaWiki:Sidebar

Z Wikizdrojů, volně dostupné knihovny
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Proč je tam ta dvojtečka a odkaz dvakrát na totéž? To je přece nesmysl a ta dvojtečka vypadá jak překlep nebo tak něco. A proč je Donate anglicky? Honza Záruba 19:57, 20. 12. 2007 (UTC)

Druhá připomínka zapracována, díky za upozornění. Problém v první připomínce opravit nedokážu; pokud jsem dobře pochopil kolegův záměr, mělo to být což jsem se pokoušel před časem upravit, jenže v definici sidebaru není možné použít HTML značky ani entity a zalomení řádku zrovna mezi U a pramene je také špatné. Pokud máš jiný nápad, jak jednoduše sdělit neznalým návštěvníkům, že U pramene je diskuse komunity, tak sem s ním. Díky. --Milda 20:38, 20. 12. 2007 (UTC)
Není zač (mohlo to být sděleno i slušněji, ale líbilo se mi spojení proč a proč :)) Třeba tam dát jenom Diskuse komunity s odkazem na U Pramene. Tak či tak mít dva oddělené odkazy na totéž hned pod sebou je nesmysl. Honza Záruba 20:53, 20. 12. 2007 (UTC)
Zalomení před závorkou by snad šlo vynutit nedělitelnou mezerou mezi diskuse a komunity. Honza Záruba 09:07, 21. 12. 2007 (UTC)
To jsem zkoušel před 11 dny (viz historii), v sidebaru se objeví natvrdo zapsaná entita a při c&p se místo tvrdé mezery zkopíruje obyčejná, aspoň v mém prohlížeči. --Milda 09:35, 21. 12. 2007 (UTC)

„Pseudointerwiki na oldwikisource“[editovat]

Kdyby byla cswikisource o trochu větší, tak by za podobné úchylnosti Domas asi někoho uškrtil… [1] Zejména pokud tu tenhle kanón na vrabce je jen kvůli jediné stránce… --Mormegil 25. 10. 2009, 13:47 (UTC)Odpovědět[odpovědět]

Nevidím na tom žádnou úchylnost, je to regulérní a zcela korektní řešení toho, co už dávno mělo fungovat a stále se nikdo nemá k tomu, aby to nastavil - odkazování na oldwikisource přes interwiki. Kromě toho je to tu kvůli vícero stránkám, které mají na oldwikisource své ekvivalenty.
Na druhé straně lze diskutovat o smysluplnosti odkazů na inkubované Wikizdroje - na Wikipedii se také neodkazuje na Inkubátor a tamní jazykové mutace apod. Ale to už je téma na jinou diskusní stránku.
Danny B. ( diskusemail přehled příspěvků ) 25. 10. 2009, 14:06 (UTC)Odpovědět[odpovědět]

Tak teď si nejsem jist, jestli jsem pochopen byl, nebo ne: Vkládat velmi nákladné funkce parseru do hlášení, které se zobrazuje na každé stránce wiki, je strašlivý overkill a zabiják výkonnosti. To je to, co jsem chtěl sdělit. Co tu s tou informací hodláte dále podniknout, to už není moje věc. --Mormegil 25. 10. 2009, 14:37 (UTC)Odpovědět[odpovědět]