Diskuse k šabloně:Obnova

Z Wikizdrojů, volně dostupné knihovny
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Užití[editovat]

Šablona se vkládá na diskusní stránky tkových stránek, které již byly vytvořeny, ale prozatím až do vypršení nesvobodné licence smazány. Viz Wikisource:Nástěnka správců/Obnovení smazaných stránek

Šablona vkládá kategorii Kategorie:Obnova stránek


Diskuse[editovat]

Dobrá práce, navrhuji ještě do textu v šabloně doplnit větu o tom, že pokud uživatel chce vložit jiné dílo pod stejným názvem, ať jej vloží pod názvem Název (Příjmení_autora), nebo jiný překlad volného díla jako Název (překlad Příjmení_překladatele).

Jakmile si toho v posledních změnách všimneme, přesuneme zamčenou smazanou stránku na podobný název s rozlišovačem a na původním názvu, v odemčeném stavu, vytvoříme obvyklý rozcestník. Plus samozřejmě update příslušných stránek, které na původní název odkazují. --Milda 11:03, 23. 10. 2007 (UTC)

Hotovka, ale mohls udělat sám; jinak jsem chvíli přemýšlel o tom, dát k šabloně nějaký připomínač termínů, existuje to na cs.wiki jako šablona, ale proč to komplikovat, že jo (navíc na cswiki nebylo jasné, kdy ta šalbona funguje a kdy ne, myslim). -jkb- 12:12, 23. 10. 2007 (UTC)
Mohl, ale nechtěl jsem ti do toho hned sahat ;-). Připomínač termínů tady ani nebude zapotřebí, stačí začátkem každého roku se kouknout na {{Wikisource:Nástěnka správců/Obnovení smazaných stránek]], beru si to na starost. I když to začíná být s mou pamětí na pováženou, na tohle snad nezapomenu, však to nemusí být hned na Nový rok. --Milda 12:31, 23. 10. 2007 (UTC)