Diskuse:Zákon o protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu

Z Wikizdrojů, volně dostupné knihovny
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Jo, všímám si toho až nyní. Budu muset udělat nějakou nápovědu k formatování převzatých textů, je to takový vošajslich. My\slím na to. Tohle příležitostně opravím. -jkb- 17:44, 5. 7. 2006 (UTC)

Souvisi to s tim operatorem pre nebo s sablonou? Kdyz sem to zkousel bez sablony, jakztak to vizualen slo. je potreba externi nastroj na to? No, nespechej, ja se na to vyspim a a predpokladam, ze nekde uvidim chybejici nezeru nebo sotva viditelnou tecku, ktera je toho vseho parrne duvodem, jak je u me aspon obvykle. --Nolanus 18:49, 5. 7. 2006 (UTC)

To je složitější. Ono pre je přirozeně pro takovéto texty nevhodné, musí se ale nahradit vcelku složitým přeformatováním, všiml jsem si toho dnes u Autorského práva. Bude nutno řešit, jde o vcelku dost práce. Nech to prozatím stát. -jkb- 19:20, 5. 7. 2006 (UTC)

OK. Jinak na wikipedii sem to zatim nechtel davat do hesla, aby nam to tu nedelalo ostudu. /abysme nevydali opred wikipedistama jako naky žabaři/ :))Ale ja sam na vizualni upravu textu citlivej nejsem, takze OK, nevadi, at videj, ze tu neco delame . /:)/