Sledovací kategorie

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Tato stránka obsahuje seznam sledovacích kategorií, které automaticky přidává software MediaWiki. Jejich jména lze změnit úpravou příslušných systémových hlášení ve jmenném prostoru MediaWiki.

Sledovací kategorie Název hlášení Kritéria pro vložení do kategorie
Systém:Stránky s odkazy na neexistující soubory(1 str.)broken-file-categoryStránka obsahuje nefunkční odkaz na soubor (odkaz pro vložení souboru, který neexistuje).
Systém:Stránky s duplicitními argumenty ve voláních šablon(1 str.)duplicate-args-categoryStránka obsahuje volání šablony, které používá duplicitní argumenty, např. {{foo|bar=1|bar=2}} nebo {{foo|bar|1=baz}}.
Stránky překračující hloubku expanze(prázdná)expansion-depth-exceeded-categoryStránka překročila maximální hloubku expanze.
Systém:Stránky s příliš mnoho voláními náročných funkcí syntaktického analyzátoru(prázdná)expensive-parserfunction-categoryStránka používá příliš mnoho náročných funkcí syntaktického analyzátoru (jako #ifexist). Vizte Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
Systém:Skryté kategorie(82 kat.)hidden-category-categoryKategorie ve svém textu obsahuje __HIDDENCAT__, což způsobuje, že se na stránkách implicitně nezobrazuje v rámečku odkazů na kategorie.
Indexované stránky(prázdná)index-categoryStránka obsahuje kouzelné slovo __INDEX__ (a je ve jmenném prostoru, ve kterém je tento příznak dovolen), takže je indexována roboty, přestože by normálně nebyla.
Stránky překračující počet uzlů(prázdná)node-count-exceeded-categoryTato stránka překračuje maximální počet uzlů.
Systém:Neindexované stránky(21 str.)noindex-categoryStránka není indexována roboty, protože obsahuje kouzelné slovo __NOINDEX__ a je ve jmenném prostoru, ve kterém je tento příznak dovolen.
Stránky s nečíselnými parametry formatnum(prázdná)nonnumeric-formatnumStránka obsahuje volání funkce parseru formatnum s parametrem, který není číslem.
Stránky obsahující vynechané argumenty šablon(prázdná)post-expand-template-argument-categoryStránka je po rozbalení argumentu šablony (něco v trojitých závorkách, např. {{{Foo}}}) větší než $wgMaxArticleSize.
Stránky překračující povolenou velikost vložených šablon(1 str.)post-expand-template-inclusion-categoryStránka je po rozbalení všech šablon větší než $wgMaxArticleSize, takže některé šablony rozbaleny nebyly.
Systém:Stránky s ignorovanými zobrazovanými názvy(2 str.)restricted-displaytitle-ignoredStránka obsahuje příkaz {{DISPLAYTITLE}}, který se ignoruje, neboť není ekvivalentní skutečnému názvu stránky.
Stránky s voláním šablony =(prázdná)template-equals-categoryStránka obsahuje {{=}}, jejímž výstupem na této wiki není =. Toto použití je zastaralé; v budoucí verzi MediaWiki bude {{=}} zabudovanou parserovou funkcí.
Stránky se smyčkami šablon(prázdná)template-loop-categoryStránka obsahuje smyčku šablon, tj. šablonu, která je vložená sama do sebe.
Stránky překračující limit hloubky unstrip(prázdná)unstrip-depth-categoryStránka překračuje limit hloubky unstrip.
Stránky překračující limit velikosti unstrip(prázdná)unstrip-size-categoryStránka překračuje limit velikosti unstrip.
Systém:Stránky s časovou osou(4 str.)timeline-tracking-categoryThe page includes a <timeline> tag
Systém:Stránky s chybami v referencích(5 str.)cite-tracking-category-cite-errorStránky v této kategorii obsahují chyby v použití značek pro reference.
Stránky s chybami ve zvýrazňování kódu(1 str.)syntaxhighlight-error-categoryPři pokusu o zvýraznění kódu na stránce došlo k chybě.
Stránky se zastaralými atributy enclose(prázdná)syntaxhighlight-enclose-categoryZvýrazňování syntaxe na stránce používá zastaralou syntaxi enclose.
Stránky se zastaralými značkami source(prázdná)syntaxhighlight-source-categoryZvýrazňování syntaxe na stránce používá zastaralé značky source.
Stránky používající zastaralé vlastnosti prvku score(prázdná)score-deprecated-categoryTyto stránky používají následující funkce rozšíření Score, které jsou zastaralé: „override_audio“, „override_ogg“ a „override_midi“.
Stránky s partiturami(47 str.)score-use-categoryThese pages use the Score extension.
Systém:Stránky s chybami při vykreslování partitur(9 str.)score-error-categoryPři vykreslování partitury došlo k chybě.
Systém:Stránky užívající DynamicPageList(1 str.)intersection-categoryThe page includes a <DynamicPageList> tag
Stylopisy TemplateStyles s chybami(prázdná)templatestyles-stylesheet-error-categoryStylopis TemplateStyles obsahuje chybu.
Stránky s chybami TemplateStyles(prázdná)templatestyles-page-error-categoryPři zpracování značky <templatestyles/> na stránce došlo k chybě.
Distribuční seznamy MassMessage(prázdná)massmessage-list-categoryStránka je seznamem příjemců pro rozšíření MassMessage.
Soubory bez strojově čitelné licence(3 soub.)commonsmetadata-trackingcategory-no-licenseSoubor nemá žádnou strojově čitelnou licenční šablonu.
Soubory bez strojově čitelného popisu(2 soub.)commonsmetadata-trackingcategory-no-descriptionSoubor nemá žádnou strojově čitelnou šablonu s informacemi nebo je její pole s popisem nevyplněno.
Soubory bez strojově čitelného autora(2 soub.)commonsmetadata-trackingcategory-no-authorSoubor nemá žádnou strojově čitelnou šablonu s informacemi nebo je její pole s autorem nevyplněno.
Soubory bez strojově čitelného zdroje(2 soub.)commonsmetadata-trackingcategory-no-sourceSoubor nemá žádnou strojově čitelnou šablonu s informacemi nebo je její pole se zdrojem nevyplněno.
Soubory bez strojově čitelného patentu(prázdná)commonsmetadata-trackingcategory-no-patentSoubor nemá žádnou strojově čitelnou šablonu patentu.
Stránky s chybami v matematických vzorcích(prázdná)math-tracking-category-errorStránky v této kategorii obsahují chybná použití matematických značek.
Stránky s chybami ve vykreslování matematických vzorců(prázdná)math-tracking-category-render-errorStránky v této kategorii obsahují chyby vykreslování značky math.
Stránky používající zastaralý formát značek chem(5 str.)math-tracking-category-mhchem-deprecationStránky v této kategorii používají zavržený formát značek chem
Stránky používající zastaralý formát značek math(prázdná)math-tracking-category-texvc-deprecationStránky v této kategorii používají zavržený formát značek math
Systém:Stránky s chybami skriptů(8 str.)scribunto-common-error-categoryPři zpracování modulů použitých na stránce došlo k chybě.
Systém:Moduly Scribunto obsahující chyby(prázdná)scribunto-module-with-errors-categoryModul obsahuje chybu.
Stránky s nenalezenými vlastnostmi(prázdná)unresolved-property-categoryTato kategorie obsahuje stránky odkazující na vlastnosti na Wikidatech, které nebyly nalezeny ani podle ID, ani podle štítku.
Přesměrování propojená s položkou na Wikidatech(prázdná)connected-redirect-categoryTato kategorie obsahuje přesměrování, která jsou propojená s položkou na Wikidatech.
Stránky s grafy(prázdná)graph-tracking-categoryTato stránka obsahuje značku <graph>.
Stránky se zastaralými grafy Vega 1.0(prázdná)graph-obsolete-categoryStránka obsahuje značku <graph>, která by měla být aktualizována na verzi 2.
Stránky s rozbitými grafy(prázdná)graph-broken-categoryTato stránka obsahuje chybně použitou značku <graph>.
Stránky s mapami(prázdná)kartographer-tracking-categoryTato stránka obsahuje mapu
Stránky s rozbitými mapami(prázdná)kartographer-broken-categoryTato stránka obsahuje chybně použitou mapu
Systém:Stránky obsahující kouzelné odkazy ISBN(29 str.)magiclink-tracking-isbnTato stránka používá kouzelné odkazy ISBN. Více informací k migraci najdete na mediawiki.org.
Stránky obsahující kouzelné odkazy RFC(prázdná)magiclink-tracking-rfcTato stránka používá kouzelné odkazy RFC. Více informací k migraci najdete na mediawiki.org.
Stránky obsahující kouzelné odkazy PMID(prázdná)magiclink-tracking-pmidTato stránka používá kouzelné odkazy PMID. Více informací k migraci najdete na mediawiki.org.