Diskuse k nápovědě:Převod textů z Ottova slovníku naučného: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(→‎Odkazy na Wikipedii: @ Jan.Kamenicek 25. 1. 2014, 16:18 (UTC))
(→‎Odkazy na Wikipedii: vysvětlení)
::Ano, tuto změnu jsem nezaznamenal (byť s ní souhlasím), a všiml jsem si jí až nyní. Proto jsem krátce před vaším příspěvkem část svého příspěvku týkající se pořadí parametrů smazal. [[Uživatel:Jan.Kamenicek|Jan.Kamenicek]] ([[Diskuse s uživatelem:Jan.Kamenicek|diskuse]]) 25. 1. 2014, 16:18 (UTC)
::: Aha, protože to nezpůsobilo editační konflikt, tak jsem to nezaznamenal a odpovídal na původní znění.<br />Nicméně teď vám nerozumím - v původním příspěvku jste chtěl dát <code>WIKIPEDIA-HESLO</code> před <code>WIKIPEDIA-DALŠÍ</code>, zatímco teď souhlasíte s opačným pořadím. Prosím, sjednoťte svá vyjádření tak, aby bylo jasné, co preferujete, děkuji.<br />{{Uživatel:Danny B./podpis}} 25. 1. 2014, 16:25 (UTC)
::::Dříve se mi nelogicky zobrazoval nejprve odkaz uvedený v parametru WP-DALŠÍ a teprve za ním odkaz uvedený v parametru WP-HESLO. Napsal jsem, že by se to mělo přehodit, ale pak jsem zjistil, že už se to zobrazuje v očekávaném pořadí, tak jsem danou část svého příspěvku zase smazal. Mnou preferované pořadí tedy je: Nejprve odkaz z WP-HESLO a potom odkaz z WP-DALŠÍ. [[Uživatel:Jan.Kamenicek|Jan.Kamenicek]] ([[Diskuse s uživatelem:Jan.Kamenicek|diskuse]]) 25. 1. 2014, 23:16 (UTC)
8 627

editací

Navigační menu