Diskuse k nápovědě:Převod textů z Ottova slovníku naučného: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(→‎Odkazy na Wikipedii: vysvětlení)
 
::: Aha, protože to nezpůsobilo editační konflikt, tak jsem to nezaznamenal a odpovídal na původní znění.<br />Nicméně teď vám nerozumím - v původním příspěvku jste chtěl dát <code>WIKIPEDIA-HESLO</code> před <code>WIKIPEDIA-DALŠÍ</code>, zatímco teď souhlasíte s opačným pořadím. Prosím, sjednoťte svá vyjádření tak, aby bylo jasné, co preferujete, děkuji.<br />{{Uživatel:Danny B./podpis}} 25. 1. 2014, 16:25 (UTC)
::::Dříve se mi nelogicky zobrazoval nejprve odkaz uvedený v parametru WP-DALŠÍ a teprve za ním odkaz uvedený v parametru WP-HESLO. Napsal jsem, že by se to mělo přehodit, ale pak jsem zjistil, že už se to zobrazuje v očekávaném pořadí, tak jsem danou část svého příspěvku zase smazal. Mnou preferované pořadí tedy je: Nejprve odkaz z WP-HESLO a potom odkaz z WP-DALŠÍ. [[Uživatel:Jan.Kamenicek|Jan.Kamenicek]] ([[Diskuse s uživatelem:Jan.Kamenicek|diskuse]]) 25. 1. 2014, 23:16 (UTC)
 
== Návrh doplnění nápovědy - vícepoložkové heslo s nestejnými autory ==
 
Vážení kolegové, dovoluji si navrhnout připsat do nápovědy (sekce "Jak na to", bod 6, podbod 1) instrukci, jak postupovat, pokud má heslo více položek a autoři nejsou u všech částí stejní. V podbodu 5, který řeší odkaz do Wiki, je jako příklad uvedeno heslo [[Ottův slovník naučný/Darwin]], které podobnou situaci řeší uvedením autora a "neuveden", odděleno čárkou. Pokud je to tak v pořádku, mohla by se v budoucnu někomu hodit informace, že položka "autor" může mít více údajů. Mně by se ještě před chvílí rozhodně hodila ;-). Původně jsem totiž chtěla psát dotaz, jak se to dělá, ale začetla jsem se do diskuse na jiné téma a náhodou našla toho Darwina. Děkuji mnohokrát --[[Uživatel:Hnidopichwiki|Hnidopichwiki]] ([[Diskuse s uživatelem:Hnidopichwiki|diskuse]]) 3. 2. 2019, 21:01 (UTC)
113

editací

Navigační menu