Diskuse s uživatelem:Medy-Brno

Z Wikizdrojů, volně dostupné knihovny
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zdravím Vás, a vítám zároveň do Wikisource. Delší dobu jsem se rozhodoval, zda Vám zde napíši, po Vašem přihlášení do Wikipedie dnes tak ale činím. Jistě víte, co je cílem a smyslem tohoto projektu. Obsah Vaší uživatelské stránky je sice, díval-li bych se na to jako nakladatel, po jusristické stránce v pořádku - nikoho neuráží atd. A přirozeně, že je zde zvykem, že uživatelé, kteří zde pracují, dají svému okolí vědět něco o sobě. To se mi však v tomto případě nechce tak stoprocentně zdát. Jednak nevidím pražádnou souvislost s cíli Wikisource (přičemž o Vaší činnosti zde prozatím nemohu nic říci), a za druhé by mohl vzniknout dojem (a to navíc v souvislosti s různými odkazy na Vaší stránce na české Wikipedii), že se jedná o propagaci Vašich názorů, přesvědčení apod. K tomu ovšem stránky na projektu Wikisource neslouží, a ani stránky uživatelské tak nečiní. Nejsme bezplatným blogem či podobnou agenturou. Rád bych Vám tedy velmi navrhl, abyste koncepci Vaší uživatelské stránky ještě jednou pečlivě promyslel. O dalším, pokud zde budete spolupracovat, se můžeme bavit ještě v budoucnosti. Děkuji za pochopení, s pozdravem, -jkb- 17:01, 9. 11. 2006 (UTC), správce české Wikisource.

Vážený kolego, Vaše editace skutečně nevzbuzují nutkání domnívat se, že máte vážný zájem podílet se na tvorbě této encyklopedie (a to jak Wikipedie, tak i zde Wikisource); spíše se zdá, že se skutečně jedná o spam či pokus, umístit Vaši osobní stránku někde nahoře v Googlu. To skutečně nemůžeme a nebudeme podporovat. Pokud zde během tří dnů neudáte skutečně jasné důvody pro existenci Vaší stránky, bude tato smazána. To jistě pochopíte. Předběžně jsem obsah stránky vynuloval (není smazán, nachází se v historii). Děkuji, -jkb- 20:17, 15. 11. 2006 (UTC)

Vážený kolego, postrádám dosud Vašeho vysvětlení a proto jsem Vaši stránku smazal jako pro práci a vývoj projektu zcela nepotřebnou a zavádějící. S pozdravem, -jkb- 11:19, 19. 11. 2006 (UTC)

Přiznám se, že jsem správně nepochopil smysl a poslání těchto stránek a s vymazáním svých příspěvků souhlasím. Wikipedii budu dále navštěvovat s cílem získání informací. Děkuji.

Děkuji moc za Vaši odpověď, a mnoho zdaru do budoucna. -jkb- 19:25, 21. 11. 2006 (UTC)