Diskuse:Kostomlátky

Z Wikizdrojů, volně dostupné knihovny
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Mám podobný názor jako Mormegil, tedy pokud to budou chtít na Wikisource, tak přesunout tam, ale jinak smazat. Ovšem asi z toho půjde vytáhnout dvě tři užitečné informace z historie obce, jen se mi tím teď nechce zabývat. --Karakal 15:23, 24. 1. 2006 (UTC)

No, přesun na wikisource: jednak asi napřed upravit. Ale hlavně: není mi jasné jak interpretovat tu větu dík patří Blance Větrovcové, která informace objevila v historických análech..., tedy kdo to je ona Blanca, zda-li to objevila a jen opsala nebo zda viděla jen informace a sama formulovala (což je pak jiná), a pak také co je historický anál - je to starý 50 let nebo 500?? Čili není jasné: 1. zdroj, 2. tím i lecence, 3. o co se jedná (opsaný pramen nebo interpretace nalezených informací). -jkb- 15:38, 24. 1. 2006 (UTC)

Původně byl v článku samotném ještě tento komentář:
Trocha genealogie, Kostomlátky u Nymburka, dík patří Blance Větrovcové, která informace objevila v historických análech, zanesl Marek Kos, 24.1.2006:
Článek[editovat]

Ahoj, ta Blanka Větrovcová jsem já - a poněkud mě překvapilo, že součást knihy Staré paměti osad soudního okresu nymburského, která je publikovaná na mých stránkách (knihy už se netýká autorské právo, proto tam být může), se objevila na Wikipedii - a to bez toho, abych o tomto byla informována...Dnes transwikiováno, ještě pokerosponduji s pí B. Větrovcovou, našel jsem její stránku. (podpis: -jkb- 24.7.2006)


Název[editovat]

Asi bych přesunul na Kostomlátky (Staré paměti osad) - to je tak nějak zkrácený název té sbírky, viz [1] , -jkb- 12:15, 29. 7. 2006 (UTC)